Стартувала передсесійна робота

9 грудня відбулося засідання постійної комісії Новосанжарської районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму. Участь у ньому взяли, зокрема, голова районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак та в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко.

Депутати обговорили зміни до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району, зупинилися на питаннях погодження керівників установ спільної власності територіальних громад району, статутів Новосанжарського навчально-виховного комплексу і Малокобелячківської загальноосвітньої школи у новій редакції, внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання «Про платні послуги закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища та району» у частині збільшення цін на окремі види послуг, що надаються в закладах культури Новосанжарщини, з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

Наприкінці засідання депутати обирали заступника голови і секретаря постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму. Присутні одностайно погодилися, що цю відповідальну роботу вони довірять відповідно своїм колегам Віктору Дубовичу і Людмилі Шашковій.