Актуальні теми у полі зору депутатів районної ради

10 грудня у малому залі адміністративного будинку відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва і управління майном, а також з питань регламенту, депутатської діяльності, законності і правопорядку та інформаційної сфери. В його роботі, зокрема, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, його заступник Сергій Бодак, в.о. голови райдержадміністрації Роман Павліченко, а ще представники громадськості Новосанжарщини.

Спочатку присутні обговорили затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік. Участь в обговоренні цієї важливої теми взяли депутати Віктор Сидоренко, Борис Федоренко і Володимир Левицький. Друге питання порядку денного «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік» було вирішено доопрацювати і винести на розгляд президії районної ради.

Заступник голови районної ради Сергій Бодак розповів про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району, а також про внесення змін у рішення районної ради.

У свою чергу, виконуючий обов’язки голови РДА Роман Павліченко ознайомив членів комісій з питанням «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району». Тут мова йшла про продовження дії трудових контрактів з головним лікарем центральної районної лікарні Ольгою Гирею та головним лікарем комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новосанжарської районної ради Олегом Яковенком. Після обговорення, депутати погодили винесення цього питання на розгляд сесії районної ради.

Про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії районної ради п’ятого скликання «Про реалізацію районної Програми щодо забезпечення населення якісною питною водою на 2006-2020 роки та внесення змін до неї» говорив начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Олександр Дрига.

Потому директор комунального підприємства «Інформаційний центр «Новосанжарщина» Олександр Зінченко звітувався про виконання статутних повноважень та фінансовий стан свого підприємства.

Про зміни в складі постійної комісії районної ради доповідав заступник голови районної ради Сергій Бодак. Він озвучив потребу вивести Володимира Петрушка зі складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном у зв’язку зі смертю та обрати депутата Олександра Коломацького до складу цієї постійної комісії. Також Сергій Анатолійович ознайомив присутніх зі змістом розпоряджень голови районної ради, які необхідно затвердити на сесії районної ради.

 

***

 

Цього ж дня у малому залі адмінбудинку, за участі голови районної ради Геннадія Супруна, його заступника Сергія Бодака і в.о. голови райдержадміністрації Романа Павліченка, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї та дитинства.

Головний лікар Новосанжарської ЦРЛ Ольга Гиря докладно озвучила питання «Про затвердження районної цільової соціальної Програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2014-2016 роки». Ольга Василівна також зазначила, що боротьбі з цим вірусним захворюванням потрібно приділити особливу увагу, аби не допустити у майбутньому спалаху відповідної епідемії.

Також члени комісії обговорили затвердження структури і штату центральної районної лікарні та комунального закладу «Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Новосанжарської районної ради на 2015 рік. Крім того, вони розглянули питання про затвердження змін до Статуту закладу спільної власності територіальних громад сіл і селища району (статуту ЦПМСД).

Наостанок члени комісії вели мову про продовження дії трудових контрактів з головними лікарями центральної районної лікарні та комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги». Як і на спільному засіданні, про яке ми говорили раніше, депутати підтримали цей проект рішення.