Працювала Координаційна рада

13 січня у Решетилівці відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Бережний та його перший заступник Анатолій Курінний, голова постійної комісії з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району Олена Кацітадзе, селищний та сільські голови, бухгалтери сільських рад, керівники відділів райдержадміністрації, установ, представники ЗМІ. Перед початком засідання голова районної ради Петро Кошовий привітав присутніх з Новорічними святами, відзначив урочисте відкриття Будинку громади на території Сухорабівської сільської ради, що відбулося 6 січня, а також вручив Почесну Грамоту обласної ради та годинник Решетилівському селищному голові Володимиру Кузьменку.

 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Сахно повідомила присутніх про зміни у чинному законодавстві, що стосуються передачі дошкільних навчальних закладів та сільських закладів культури на районний

рівень управління та фінансування.

Директор районного центру зайнятості Микола Спільний рекомендував визначити обсяги фінансування громадських робіт з благоустрою населених пунктів.

Світлана Даценко – директор РЦССМ, порушила питання утримання фахівців із соціальної роботи. Військовий комісар Сергій Новоселя подякував присутнім за співпрацю у питаннях мобілізації військовозобов’язаних та ознайомив із запланованими заходами четвертої хвилі мобілізації.