Головний фінансовий документ району затверджений

23 січня відбулося пленарне засідання 29 сесії Глобинської районної ради 6 скликання під головуванням очільника районної ради Віталія Харченка.

У роботі сесії взяли участь виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Володимир Бондарь, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, представники засобів масової інформації.

На початку роботи депутати та присутні вшанували пам’ять загиблих у зоні проведення АТО хвилиною мовчання.

Депутати розглянули та затвердили районний бюджет на 2015 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Замогильна доповіла, що доходи районного бюджету на 2015 рік визначено у сумі 180 553,1 тис.грн. Обсяг доходів загального фонду складає 179 718,5 тис.грн., обсяг доходів спеціального фонду - 834,6 тис.грн. Обсяг резервного фонду районного бюджету установлено в сумі 500 тис..грн. Вперше в районному бюджеті передбачена реверсна дотація (вилучення) до державного бюджету в сумі 900,1 тис. грн.

Районному бюджету на утримання загальноосвітніх навчальних закладів та вечірніх шкіл передбачені з державного бюджету освітня субвенція в розмірі 52 107.4 тис. гр. та на утримання закладів охорони здоров'я медична субвенція в розмірі 27 882,3 тис. грн.

Згідно рішення сесії Полтавської обласної ради «Про обласний бюджет на 2015 рік» районному бюджету також передбачена інша дотація з обласного бюджету в розмірі 1 702,6 тис. грн.

У ході засідання депутати заслухали та обговорили звіт заступника прокурора Глобинського району Віктора Чернова про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району у 2014 році.

Потім затвердили Програму розвитку малого підприємництва у Глобинському районі на 2015-2017 роки, внесли зміни і доповнення до цілого ряду програм: Соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі на 2014-2017 роки; Реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки; Оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2015 роки; «Шкільний автобус» на 2011-2015 роки.

На районну Програму підготовки молоді до військової служби і її призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України для забезпечення своєчасної доставки техніки і військовозобов'язаних до військових частин по мобілізації рішенням сесії виділено 80 тис. грн.

Також депутати затвердили план роботи районної ради на 2015 рік та прийняли рішення про призначення начальника Трудового архіву Глобинського району.