Підписано Угоди про партнерство

29 січня в Оржицькому районі в Онішківській, Плехівській, Куйбишевській та Сазонівській сільських радах відбулися семінари із активом громад щодо участі у ІІІ фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Провела семінар координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик. Активними учасниками обговорення проблем населених пунктів та пошуку шляхів їх вирішення були голова районної ради Володимир Карлов, координатор районного ресурсного центру І. Несміян, очільники територіальних громад, депутати сільських рад, керівники місцевих організацій та установ, представники громадськості.

Зокрема, для місцевих жителів актуальним залишаються питання вуличного освітлення, заходи з енергоефективності (встановлення металопластикових вікон і дверей ) та поліпшення надання медичних послуг. Наразі висловлені пропозиції

потребують громадського обговорення та схвалення.

 

У ході зустрічі присутні переглянули фільм про результати впровадження Проекту МРГ –ІІ та презентацію про хід реалізації третьої фази Проекту. Підсумком семінару стало підписання Угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та сільськими радами.