Депутати активно дискутували

12 лютого голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий провів пленарне засідання 35 позачергової сесії районної ради шостого скликання. Участь у її роботі взяли депутати обласної ради Іван Гальченко та Володимир Коваль, голова районної державної адміністрації Віктор Бережний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації, громадськість.

Депутати вдруге не підтримали рішення "Про оплату праці голови районної ради на 2015 рік".З цього приводу депутат Володимир Колесніченко сказав, що стимулюючі виплати голові раойнної ради депутати повинні встановити згідно з певними критеріями. Депутат Григорій Пономаренко зауважив, що відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, але висновки і рекомендації не було прийнято. У обговоренні цього питання виступили депутати Сергій Плюта та Юрій Косолап.

Також на розгляд ради була представлена інформація прокурора Решетилівського району Віктора Каралаша про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури району в 2014 році. Ряд запитань до прокурора поставили депутати та представники громадськості. Інформацію схвалили.

Значного обговорення зазнав проект рішення "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік". Особливу увагу депутати виявили до розподілу вільного залишку районного бюджету. В обговоренні цього питання виступили депутати Іван Омельченко, Юрій Косолап, Григорій Пономаренко. Рішення прийнято без змін.

Також було прийнято рішення по кількох освітянських питаннях, внесено зміни до раніше прийнятих рішень районної ради, затверджено розпорядження голови районної ради, що видані у міжсесійний період, та призначено директора КЗКП "Землемір". Ним став Віталій Пилявський.

Питання "Про підтримку постанови Верховної Ради України "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором" за пропозицією депутата Юрія Плюти поставили на поіменне голосування. Рішення було прийнято 25 голосами "за".

У Різному виступили депутати Сергій Плюта, який зауважив, що почастішали випадки крадіжок, просив загострити на цьому увагу правоохоронних органів. Депутат Володимир Колесніченко звернувся із проблемою про загибель риби у річці Говтва, на що селищний голова Володимир Кузьменко пояснив, що ситуація вже урегульована. Голова районної державної адміністрації Віктор Бережний зупинився на основних проблемних моментах.