Створення структур територіальної оборони – нагальна потреба

25 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій Глобинської районної ради, на якому розглянуто питання, внесені до проекту порядку денного тридцятої (позачергової) сесії районної ради.

У роботі зібрання взяли участь заступник голови районної ради Віталій Москаленко, виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації Володимир Бондарь, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, очільники місцевих рад району, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації.

Терміновість проведення позачергової сесії районної ради викликана необхідністю затвердження Програми «Територіальна оборона» Глобинського району на 2015 рік та виділення коштів на фінансування заходів цієї Програми. Це дасть можливість у найкоротші строки здійснити заходи щодо матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу місцевої територіальної оборони.

Також депутати попередньо розглянули та обговорили питання про внесення змін до Програми підготовки молоді до військової служби і її призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України і Програми розвитку системи цивільного захисту Глобинського району, що теж викликано необхідністю виділення коштів на паливно-мастильні матеріали, на транспортні витрати при перевезенні мобілізованих військовозобов'язаних, на проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту комунальної власності району. Відповідно, буде внесено зміни та доповнення в районний бюджет на 2015 рік.

Комісії підтримали проекти рішень та рекомендували внести їх на розгляд сесії.