Форум місцевого розвитку Оржицького району

17 березня у приміщенні районної ради відбувся Форум місцевого розвитку Оржицького району з координації впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза», у якому взяли участь – голова районної державної адміністрації Віктор Симоненко, голова районної ради Володимир Карлов, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, сільські голови, на території яких зареєстровані громадські організації, представники територіальних громад, очільники громадських об'єднань.
Мета Форуму місцевого розвитку забезпечити соціальний та економічний розвиток, завдяки спільному плануванню та прийняттю рішень за участю громад. Затверджено оновлений склад Форуму місцевого розвитку Оржицького району в складі партнерів Проекту та керівників громадських організацій, які підтримують МРГ. Сільські голови та керівники громадських організацій району озвучили пріоритети розвитку місцевих громад, а саме: Онішківська та Сазонівська – енергозберігаючі та інноваційні заходи вуличного освітлення, Плехівська – енергозберігаючі заходи в приміщенні Плехівської ЗОШ І-ІІ ст., Куйбишевська – місцеві медичні заклади.
Після закінчення форуму відбулося тренінг-навчання для активістів громадських об'єднань на теми «Підготовка мікропроектної пропозиції» та «Спільне планування».