Проблеми і перспективи функціонування територіального центру в Заїчинській громаді

16 липня голова районної ради Ольга Мохун разом з директором районного територіального центру Світланою Феніч з робочим візитом відвідала село Заїчинці.

Там сільська рада з метою збереження двоповерхового приміщення колишнього дитячого садка (нині дитячий садок функціонує на базі місцевої загальноосвітньої школи I-IIIступенів) проводиться реконструкція і капітальний ремонт. Уже освоєно близько 465 тис. грн. коштів з місцевого бюджету. Перший поверх планують облаштувати під відділення територіального центру, уже проведено капітальний ремонт приміщень.ю Сільська рада готова закупити обладнання, але не вирішується питання фінансування працівників.

Ольга Мохун дала доручення директору районного терцентру прорахувати річні потреби на утримання штату майбутнього підрозділу в Заїчинцях. Ця проблема має бути обговорена в профільних комісіях районної ради.

Заїчинська громада потребує допомоги і потрібно це питання вирішувати спільно для блага людей.

На другому поверсі колишнього дитсадка проводиться капітальний ремонт приміщення під сільську бібліотеку силами бібліотекаря та працівників, які перебувають на громадських роботах через співпрацю з центром зайнятості.

Подбав сільський голова і про опалення збереженого приміщення, придбано котел, що працюватиме з використанням альтернативного палива.

Голова районної ради відвідала і місцевий ФАП, де також ведуться ремонтні роботи та підготовка до опалювального сезону.

Активність громади села Заїчинці обумовлюється ініціативністю її голови Сергія Сироти, який очолює орган місцевого самоврядування вже понад 25 років та має багато планів і бажання здійснити їх для односельців. Так працюють справжні господарі.