Сесію розпочали з патріотичних акцій

25 серпня під головуванням Петра Кошового відбулося пленарне засідання 39 сесії Решетилівської районної ради шостого скликання. Перед початком пленарного засідання депутати та всі запрошені мали можливість долучитися до акцій, що започатковані відділом культури, туризму та архівної справи райдержадміністрації, власноруч вплести стрічки у маскувальну сітку, яку буде передано на передову, принести кришки від пластикових пляшок для виготовлення протезів.

Сесія пройшла жваво та динамічно, оскільки всі питання були ретельно обговорені на засіданнях постійних комісій напередодні. Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік, взяли до відома інформації щодо виконання ряду районних програм та схвалили нові, затвердили розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період, взяли до відома інформації щодо розгляду депутатських запитів Івана Омельченка щодо Галереї пошани та Володимира Вовка щодо діяльності поштового відділення у селі Мушти.

Також депутати затвердили Положення про Галерею пошани Решетилівського району та передали Калениківській сільській раді з районного на сільський рівень управління і фінансування заклади культури, що розміщені на території громади, та дошкільний навчальний заклад ясла-сад «Сонечко». Своїми рішеннями депутати надали пільгу по сплаті за оренду приміщень спільної власності територіальних громад Решетилівського району Решетилівській центральній районній аптеці № 55 – філії ПОКП “Полтавафарм” та районній організації профспілки працівників АПК. Також надано дозвіл на продаж майна спільної власності територіальних громад та передано в оренду земельну ділянку ФОП Колінченку С.О.

На пленарному засіданні розглянуто ряд кадрових питань. Призначено Ірину Гредасову редактором районного радіо "Вісник Решетилівщини", продовжено термін дії контрактів керівникам установ спільної власності територіальних громад району Тамілі Манічевій та Сергію Богданову.