Новини Семенівщини

З турботою про громаду

9 вересня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун у селі Устимівка взяла участь у підсумковій зустрічі керівників фермерських господарств «Барвінок» та «Калина» Василя Співака та Катерини Кузьменко з місцевими пайовиками. На зустрічі також були присутні Устимівський сільський голова Павло Ігнатюк та депутат районної ради Іван Горобець. Ольга Мохун привітала сільських трудівників з досягнутими у цьому нелегкому році результатами, побажала фермерським господарствам і надалі тримати високу марку, незважаючи на труднощі. Також вона звернулась до жителів села в контексті підготовки та проведення місцевих виборів з тим, щоб до органів місцевого самоврядування висувались активні, небайдужі та компетентні люди, які б відстоювали інтереси громади на всіх рівнях. Пісенним подарунком присутнім був виступ відомого в районі гурту «Подоляни».

Напередодні голова районної ради взяла участь у роботі сесії Устимівської сільської ради, де одним із ключових питань було надання дозволу на співфінансування проекту Міністерства міжрегіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з придбання шкільного автобуса орієнтовною вартістю близько 1 млн 800 тис. грн. Доля співфінансування громади, що дає можливість участі у проекті та отримання шансу на придбання нового автобуса, складає 180 тис. грн. Ольга Мохун довела сільським депутатам доцільність участі у проекті, адже наразі у громаді 94 дітей дошкільного віку, з них лише третина охоплені дошкільною освітою. Дитячий садок, який може забезпечити дошкільне виховання, функціонує в селі Вербки, тож придбання автобуса допоможе розв’язати проблему підвезення дітей з усієї громади.

 

Потурбувались про дітей загиблого в АТО бійця

9 вересня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун разом із працівниками Семенівського райвійськкомату Юрієм Зорею та Сергієм Лазоренком відвідала Градизьку гімназію ім. О.Білаша, де навчаються двоє дітей Євгена Клименка – жителя села Оболонь, що торік поліг під Іловайськом.

Їм було вручено шкільні рюкзаки, канцелярське приладдя, солодощі. Передано подарунки і для їхнього маленького братика. За фінансову допомогу у придбання подарунків для дітей полеглого захисника районна рада дякує голові фермерського господарства «Дослідне» Володимиру Мокляку та приватному підприємцю Івану Морозу.