На Глобинщині відкрили пам'ятник захисникам України

14 жовтня, відповідно до Указу Президента, ми вперше святкуємо День захисника України. Саме цій події було приурочене відкриття однойменного пам’ятника в м.Глобине. Символічно, пам’ятник “Захисникам України” має вигляд скульптури Святого Архистратига Михаїла, покровителя та захисника українського воїнства і встановлений у Свято-Михайлівському парку міста.

Вшанувати пам ’ять тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога зібралися ветерани, учасники АТО, представники районних установ, організацій, учнівська молодь, жителі міста.

Право відкрити пам'ятник надали очільникам району, міста, керівникам агропромислових підприємств, приватним підприємцям, завдяки спонсорській допомозі яких було його споруджено.

Глобинський міський голова Станіслав Джусь виразив надію, що цей пам'ятник стане тим місцем, куди кожен зможе прийти і в сумну,і в радісну хвилину, щоб вклонитися і подякувати героям, які до останньої хвилини життя боронили свою землю, боронили Україну, наш мир, наші родини.

Благочинний Глобинського району митрофорний протоієрей Володимир освятив скульптуру.

Присутні вшанували загиблих українських героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Продовжилися урочистості в районному Будинку культури.

Голова районної ради Віталій Харченко, голова райдержадміністрації Василь Вакуленко, міський голова Станіслав Джусь висловили щиру подяку справжнім героям України, учасникам антитерористичної операції, бойових дій, волонтерам - за високий професіоналізм, героїзм, за справжній український бойовий дух, за мужність, благородство і честь.

В.о. районного військового комісара Михайло Осадчук разом з керівниками району та міста вручили учасникам АТО нагрудні знаки та наручні годинники з гравіюванням «З нами Бог і Україна».