Розглянули сесійні питання, підвели підсумки

20 жовтня голова районної ради Ольга Мохун провела пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії шостого скликання, в роботі якого також взяли участь депутат обласної ради Сергій Полупан та голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

Оскільки питання попередньо були обговорені в профільних комісіях, то депутати спрацювали оперативно і організовано.

Зокрема, прийнято рішення щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року, внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, виконання Програми економічного та соціального розвитку Семенівського району за перше півріччя 2015 року, внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2015 рік.

Затверджено районну цільову соціальну Програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2015-2016 роки і комплексну Програму підготовки молоді до військової служби на 2016-2020 роки.

Керівники галузевих відділів та служб прозвітували про хід виконання семи районних програм. Внесено і зміни до окремих програм.

Також розглянуто питання щодо майна спільної власності територіальних громад, продовжено дію трудових контрактів з директором Семенівської дитячої музичної школи та завідуючою Семенівським районним народним краєзнавчим музеєм, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Василівської та Оболонської сільських рад.

Начальник Семенівського РВ УМВС у Полтавській області Віталій Шиян проінформував про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в I півріччі 2015 року, озвучив найбільш проблемні питання та подякував депутатам і керівникам за підтримку діяльності правоохоронних органів.

На останньому пленарному засіданні нинішнього скликання Ольга Мохун та Віктор Федоренко щиро подякували районному депутатському корпусу, депутатам обласної ради, сільгоспвиробникам, керівникам громад за плідну співпрацю у вирішенні питань життєдіяльності району впродовж каденції. Вони побажали успіхів учасникам наступних місцевих виборів та висловили впевненість в тім, що і майбутні депутати, і всі посадовці незалежно від політичних симпатій працюватимуть в руслі злагодженості, конструктивності та толерантності для перспективного розвитку громад.