Новини Глобинського району

20 жовтня відбулася остання у шостому скликанні 33 сесія Глобинської районної ради. У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лісняк, депутат обласної ради Тетяна Хлонь, голови місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання голова районної ради Віталій Харченко.

Перед початком роботи очільник району виконав приємну місію, вручив Грамоти та Подяки за сумлінну працю, за значний внесок в утвердження державного суверенітету, за наданя благодійної матеріально-технічної допомоги військовим частинам, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції депутатам районної ради Михайлу Бернацькому, Максиму Бернацькому та Станіславу Голобородьку.

Потім депутати перейшли до реалізації порядку денного. Заслухавши доповідь завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Лариси Пархоменко, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2015 рік.

Затвердили районну Програму сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Глобинській районній державній адміністрації, що дасть можливість повноцінно функціонувати Центру, своєчасно та якісно надавати адміністративні послуги, документи дозвільного характеру.

Внесли зміни до ресурсного забезпечення цілого ряду районних Програм. Зокрема, на виконання заходів Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війні, учасників антитерористичної операції, на організацію відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції, та членів їх сімей з районного бюджету виділено 45 000 грн.; на виконання Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Глобинського району, на харчування дітей учасників АТО — 16 000 грн.; на виконання Програми реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» - 50 000 грн. на надання одноразової грошової допомоги за індивідуальними зверненнями та 21 000 грн. для надання коменсації оплати за користування жилово-комунальними послугами інвалідам по зору І та ІІ груп; на виконання заходів Програми розвитку культури, на виготовлення та розміщення біг-бордів на об’єктах туристичної інфраструктури району — 50 000 грн.

Заслухавши начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлану Замогильну, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року з урахуванням офіційних трансфертів по доходах в сумі 149 578 352 грн. та видатках в сумі 143 168 621 грн. Виконання доходної частини районного бюджету по загальному фонду забезпечено на 101,2%, а по доходах спеціального фонду — на 207,6%.

Сесія затвердила внесення змін до бюджету. Відповідно до висновку фінансового управління про перевиконання районного бюджету, збільшено видатки на 3 066 649 грн.

По закінченню пленарного засідання голова районної ради Віталій Харченко подякував депутатам за співпрацю, побажав усім здоров'я, миру та злагоди.