Новини Решетилівського району

21 жовтня голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий провів пленарне засідання 41 позачергової сесії районної ради шостого скликання. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Віктор Бережний та голова райдержадміністрації Роман Перепелиця.

На засіданні прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, затверджено районну Програму допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді на 2015 – 2020 роки. В черговий раз депутати повернулися до питання щодо управління і фінансування дошкільної освіти та закладів культури. Цього разу прийнято рішення про передачу піщанських закладів на утримання сільської ради. Також затверджено розпорядження голови районної ради, що видані в міжсесійний період, внесено зміни до Положення про цільовий фонд районної ради та виділено з нього кошти Потічанській сільській раді на проведення поточного ремонту дороги.

На останньому пленарному засіданні нинішнього скликання депутати оцінили свою роботу впродовж каденції. Голова районної ради шостого скликання 2010-2014 років Віктор Різник подякував районному депутатському корпусу, керівникам громад, органам виконавчої влади за плідну співпрацю у вирішенні питань життєдіяльності району. До присутніх звернувся депутат обласної ради Віктор Бережний та висловив свої думки з приводу цьогорічної передвиборчої боротьби. Голова райдержадміністрації Роман Перепелиця подякував за співпрацю та розуміння у вирішенні питань розвитку району. Наприкінці засідання голова районної ради Петро Кошовий підвів підсумок роботи, зауважив, що депутатами було прийнято ряд важливих політичних рішень. Акцентував увагу на вирішених питаннях та тих, що не вдалося реалізувати. Побажав успіхів учасникам наступних місцевих виборів та висловив впевненість в тому, що і майбутні депутати незалежно від політичних симпатій працюватимуть в руслі злагодженості, конструктивності та толерантності для розвитку громад.