Лауреати премії імені Володимира Степанюка

2020 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Браїлко Іванна, учениця 9 класу Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (Перша премія); Новостройна Поліна, учениця 10 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області» (Друга премія); Кулініч Карина, учениця 10 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (Третя премія).

У номінації «Творча робота» – Перепелиця Юлія, учениця 8 класу Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області (Перша премія); Стрижак Анастасія, учениця 9 класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (Друга премія); Яреха Анастасія, учениця 9 класу Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області (Третя премія).

 

2019 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Кононенко Марія Юріївна, учениця 10 класу опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради» – Перша премія; Ленський Владислав Євгенійович, учень 10 класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради – Друга премія; Поп Софія Леонідівна, учениця 8 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області» – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Тишковець Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області – Перша премія; Кожушко Ірина Андріївна, учениця 11 класу опорного закладу «Засульський ліцей Засульської сільської ради Полтавської області» – Друга Премія; Маленко Олександр Юрійович, учень 9 класу комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради» – Третя премія.

 

2018 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Мишаченко Лілія Олександрівна, учениця 10 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області – Перша премія; Дуденко Ольга Максимівна, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, учениця 11 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області – Друга премія; Дяченко Софія Юріївна, учениця 9 класу Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області» – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Петренко Ельвіра Володимирівна, учениця 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради – Перша премія; Шкіль Альбіна Анатоліївна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області – Друга премія; Тилик Альона Юріївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області» – Третя премія.

 

2017 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Єрмолаєв Олександр Юрійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Герасик Дар’я Станіславівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Золотоверх Аміна Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія.

У номінації «Творча робота» – Чернецька Вікторія Володимирівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Федоренко Анжеліка Олександрівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 11 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Чемерис Карина Анатоліївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.

У номінації «Педагог-наставник» – Блик Наталія Павлівна, учитель української мови та літератури Драбинівського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради – Перша премія; Заложчик Зоя Володимирівна, учитель  української  мови  та  літератури  Семенівського  навчально-виховного  комплексу № 1 і мені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації – Перша премія; Дерій Олена Григорівна, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради – Друга премія; Василенко Надія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Друга премія; Козороз Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради – Третя премія; Бриненко Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури Хорольської гімназії Хорольської районної ради – Третя премія.

 

2016 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Сінельник Максим Сергійович, переможець обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учень 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради.

У номінації «Творча робота» – Лапшова Маргарита Денисівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 9 класу Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради.

У номінації «Педагог-наставник» – Тормасінова Ірина Валентинівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради; Заплішко Ольга Дмитрівна, учитель української мови та літератури Кременчуцької гімназії №5 Кременчуцької міської ради

 

2015 рік

У номінації «Дослідницька робота» – Мелешко Анастасія Андріївна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», учениця 8 класу Комунального закладу «Полтавська гімназія №6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Творча робота» – Одновол Богдана Леонідівна, переможниця обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків»,
учениця 11 класу Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.

У номінації «Педагог-наставник» – Блощинська Вікторія Олександрівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області».

У номінації «Педагог-наставник» – Чернецький Володимир Володимирович, учитель музичного мистецтва та художньої культури Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської районної державної адміністрації.