У новообраної районної ради новий голова

17 листопада відбулося пленарне засідання першої сесії Глобинської районної ради VII скликання, яке відкрила голова районної виборчої комісії Надія Власюга. Повідомлено, що до Глобинської районної ради обрано 34 депутати: 11 — від Аграрної партії України, 7 - від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 5 — від ВО «Батьківщина», 4 — від Радикальної Партії Олега Ляшка, 4 — від «Партії простих людей Сергія Капліна» та 3 — від Політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП».

Відповідно до законодавства, для роботи сесії обрали тимчасову президію із числа депутатів ради – представників партій, які набрали найбільшу кількість голосів, головуючим визначили Сергія Шишацького.

На посаду голови районної ради від різних політичних сил висунули трьох претендентів – Володимира Сьоміна від Аграрної партії України, Віталія Харченка від ВО «Батьківщина» та Григорія Грущенка від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. За результатами таємного голосування головою районної ради обрано Володимира Сьоміна, кандидатуру якого підтримали 22 депутати.

Новообраний голова запропонував на посаду заступника голови районної ради Валерія Іванченка, за якого проголосували 23 депутати.

Потому було сформовано постійні депутатські комісії, розглянуто інші питання організаційного характеру.