Очолити районну раду знов довірено Катерині Ткаченко

18 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Машівської районної ради сьомого скликання.

Пленарне засідання відкрила голова районної виборчої комісії Олена Рибак. Вона поінформувала про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року. По багатомандатному виборчому округу до районної ради обрано 26 депутатів від шести політичних партій: 10 - від ВО "Батьківщина", 6 - від Політичної партії"Українське об’єднання патріотів УКРОП", 3 - від партії "Блок Петра Порошенка"Солідарність", 3 – від Аграрної партії України, 2 - від "Партії простих людей Сергія Капліна", 2 – від ВО "Свобода". Цю інформацію депутати взяли до відома.

Наступним питанням було формування тимчасової президії. До її складу увійшли Іван Скорик, Олександр Кривенко, Софія Хланюк.

Депутати затвердили порядок обрання голови районної ради та заступника голови районної ради. На посаду голови районної ради одноголосно обрана Катерина Ткаченко.

Новообрана голова запропонувала на посаду заступника голови районної ради Софію Кулак, за кандидатуру якої проголосували 24 депутати.

Формування постійних депутатських комісій та інші організаційні питання перенесені на друге пленарне засідання першої сесії районної ради сьомого скликання, яке відбудеться 25 листопада.