Новообрану раду очолив голова попередньої

24 листопада відбулася перша сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, сільські та селищний голови, керівники підприємств, установ і організацій району та представники засобів масової інформації. Відкрила засідання сесії голова районної виборчої комісії Тетяна Гусак. Вона проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року та визнання повноважень депутатів. Також голова районної виборчої комісії повідомила, що відповідно до норм чинного законодавства норма представництва в районній раді – 34 депутатських мандатів, які є представниками 4 політичних сил, а саме: ВО «Батьківщина» - 20, Аграрна партія України – 7, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 4, «Партія простих людей Сергія Капліна» - 3. Отже депутати новообраної ради сьомого скликання набули повноважень та розпочали свою роботу.

Відповідно до законодавства, депутати обрали тимчасову Президію із числа депутатів ради – представників партій, які набрали найбільшу кількість голосів та доручили вести пленарне засідання депутату районної ради Наталії Деменко.

Далі для забезпечення проведення виборів голови районної ради шляхом таємного голосування депутати обрали лічильну комісію в кількості 7 чоловік.

На посаду голови районної ради висунули одного кандидата – Геннадія Супруна (депутат від Новосанжарської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»).

Відбулося таємне голосування, за результатами якого головою районної ради було одноголосно обрано Геннадія Супруна. Новообраний голова районної ради подякував депутатам за добрі побажання на свою адресу, підтримку та надану високу довіру, наголосивши на тому, що працюватиме прозоро, відкрито. Також голова районної ради побажав новообраним депутатам плідної роботи та закликав депутатів до конструктивної співпраці в інтересах кожного жителя Новосанжарського району.

Далі депутати затвердили Положення про постійні комісії ради та затвердили їх персональний склад.