Обрали голову та заступника голови районної ради

11 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Полтавської районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Лідія Лепейко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські голови, представники редакцій районної газети «Вісті» і районного радіомовлення. Головував на засіданні член тимчасової президії Анатолій Рибась.

Районна рада розглянула питання порядку денного сесії про обрання голови районної ради. На цю посаду було висунуто кандидатуру Оксани Гончаренко, від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». За результатами таємного голосування за кандидатуру Оксани Гончаренко проголосував 31 депутат, проти - 3 депутата. Таким чином, відповідно до ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», головою Полтавської районної ради сьомого скликання обрано Оксану Гончаренко.

За пропозицією голови районної ради заступником голови районної ради депутати обрали Михайла Кононенка.

Прийнято рішення першу сесію районної ради не закривати. Про дату і час третього пленарного засідання першої сесії районної ради буде повідомлено додатково.