Найбільше дискутували навколо Регламенту ради

15 грудня голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко провів пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання, в роботі якого взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців цього року, внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік та до окремих районних програм: економічного та соціального розвитку Семенівського району на 2015 рік, підготовки молоді до військової служби на 2014-2018 роки, розвитку місцевого самоврядування у Семенівському районі на 2014-2016 роки.

Керівники структурних підрозділів прозвітували про виконання районних програм, термін яких збігає в нинішньому році. Це зокрема, програми оздоровлення та відпочинку дітей, пожежної безпеки.

Депутати також затвердили аналогічні програми на 2016-2020 роки; прийнято і районну цільову соціальну Програму протидії ВІЛ-інфекції СНІДУ на 2015-2018 роки.

Розглянуто блок питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад, серед яких затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Семенівського району на 2016-2020 роки, внесення змін до Статуту комунального підприємства «Семенівський райкомунгосп» та інші.

Терміном на один рік продовжено дію трудового контракту з головним лікарем Семенівської центральної районної лікарні Анатолієм Назаренком.

Найбільш дискусійним в порядку денному виявилось питання про затвердження Регламенту Семенівської районної ради сьомого скликання. Депутат Валерій Книш висловив думку щодо продовження дії регламенту минулого скликання та доопрацювання нового, але більшістю депутатських голосів документ було прийнято. Керуючий справами районної ради Юрій Черевик закликав депутатів активно вносити свої пропозиції в плані удосконалення регламенту, які обов’язково будуть враховані.

Розглянуто і деякі інші питання, по всіх прийнято відповідні рішення.

Також цього дня Віктор Юрченко вручив колегам депутатські посвідчення та нагрудні значки.