Опрацювали питання проекту порядку денного сесії

15 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Глобинської районної ради. У його роботі взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Василь Вакуленко, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники ряду районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації.

Депутати опрацювали питання, які планується включити до порядку денного сесії районної ради. Зокрема, заслухавши керуючого справами виконавчого апарату районної ради Андрія Москаленка та заступника голови районної ради Валерія Іванченка, обговорили проекти Регламенту районної ради, Положень про її Президію, постійні комісії та рекомендували їх до затвердження сесією.

Відповідно до інформації начальника відділу управління майном комунальної власності району Олександра Білоуса, вирішено рекомендувати сесії районної ради продовжити дію трудового контракту з Лілією Титаренко, керівником редакції Глобинського районного радіомовлення «Голос глобинщини», Яніною Збираник, начальником Трудового архіву Глобинського району терміном на 1 рік та укласти трудовий контракт з Юрієм Мовчаном на посаду директора Заможненської ЗОШ І-ІІ ст. також на 1 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Замогильна проінформувала присутніх про проект змін і доповнень у районний бюджет на 2015 рік.

В обговоренні всіх питань активну участь взяли голова райдержадміністрації Василь Вакуленко, депутати районної ради Сергій Шишацький, Олександр Козленко, Анатолій Клименко та Микола Мироненко.