Обрали заступника голови ради, сформували її робочі органи

16 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Решетилівської районної ради сьомого скликання. До організаційних питань порядку денного депутати внесли додаткові. На початку засідання депутат Петро Кошовий зачитав заяву від політичних партій "УКРОП", ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода", в якій констатував, що вибори голови районної ради сьомого скликання були проведені з порушеннями, тому потрібно провести перевибори. Потому засідання продовжилося відповідно до прийнятого порядку денного.

Голова районної ради Іван Писаренко вніс кандидатуру Віктора Бережного на посаду заступника голови районної ради сьомого скликання. У результаті таємного голосування кандидат набрав 21 голос "за" та був обраний заступником голови районної ради.

Проект рішення про надання попереднього місця роботи директором ЦКД «Оберіг» Дмитрію Малишу у зв’язку із закінченням повноважень за виборною посадою, не набрало потрібної кількості голосів.

Депутати утворили 5 постійних комісій районної ради, обрали їхній склад і голів. Також на засіданні затвердили Положення про президію та сформували її склад, заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Сахно щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік та продовжили дію контракту з головним лікарем Центру ПМСД Решетилівського району Наталією Луговою на 5 років.

Значного обговорення набуло питання щодо управління спільною власністю територіальних громад району. В ході засідання депутати затвердили план роботи районної ради на І півріччя 2016 року, а насамкінець схвалили текст звернення до Верховної Ради України щодо недопущення внесення змін до Бюджетного кодексу України стосовно збільшення оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.