Депутати працюють у постійних комісіях

11 січня відбулися засідання двох постійних комісій Полтавської районної ради: з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування, а також у справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції.

У зібраннях взяли участь голова районної ради Оксана Гончаренко, голова районної державної адміністрації Лідія Лепейко, заступник голови районної ради Михайло Кононенко, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Депутати розглянули питання, які планується включити до порядку денного третьої (позачергової) сесії районної ради. Зокрема, погодили проект районного бюджету на 2016 рік у новій редакції. Також підтримали проекти рішень стосовно затвердження розпоряджень голови районної ради та спільних розпоряджень голови районної ради й голови районної державної адміністрації.

Постійна комісія у справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції розглянула й проект районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки та проект районної Програми з надання одноразової матеріальної допомоги на 2016-2020 роки. Також розглянуто питання про передачу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету до Полтавського міського бюджету, погоджено на посаду заступника головного лікаря з медичного обслуговування комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» Ольгу Шару.