Вирішували як завершити добудову поліклінічного корпусу

12 січня на території Полтавської центральної районної клінічної лікарні відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту щодо добудови поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

У роботі виїзного засідання постійної комісії районної ради взяли участь голова районної ради Оксана Гончаренко, заступник голови районної ради Михайло Кононенко, голова районної державної адміністрації Лідія Лепейко, депутати районної ради, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради Михайло Кононенко зазначив, що за ініціативою депутатського корпусу районної ради п’ятого скликання в 2008 році за кошти районного бюджету було розпочато будівництво нового поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

На дане будівництво було витрачено більше одного мільйона гривень.

Але за останні чотири роки, через відсутність фінансування, об’єкт недобудований. Через вплив природних умов конструкції першого поверху починають ставати непридатними для експлуатації. Якщо найближчим часом не відновити будівництво, то його доведеться просто демонтувати.

Без підтримки територіальної громади району, без допомоги обласного бюджету завершити добудову поліклінічного корпусу не можливо.

Голова комісії Павло Оленєв наголосив, що в районному бюджеті недостатньо коштів для завершення будівництва поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні. Тільки спільними зусиллями разом з сільськими радами, обласною радою, за підтримки депутатів районної та обласної рад ми зможемо завершити дане будівництво. В разі, якщо нас не підтримають уже зведена частина будівлі під дією атмосферного впливу стане непридатною для подальшого будівництва.

Депутати оглянувши приміщення недобудованого поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні вирішили:

1. Рекомендувати Полтавській районній раді виділити кошти з районного бюджету на добудову поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні в сумі три мільйона триста п’ятдесят вісім тисяч гривень.

2. Звернутися до сільських рад з проханням розглянути на сесіях питання щодо співфінансування добудову поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні за рахунок коштів сільських бюджетів.

3. Доручити керівництву районної ради звернутись до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради для винайдення можливості співфінансування даного об’єкту з обласного бюджету.

4. Звернутися до депутата обласної ради Ірини Степаненко підтримати ініціативу депутатів районної ради щодо добудови поліклінічного корпусу та винести на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управлінням майном питання щодо включення даного об’єкту в Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2016 рік та виділення коштів з обласного бюджету на співфінансування добудови поліклінічного корпусу.