Триває підготовка до чергової сесії

14 січня голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль провів засідання президії районної ради, під час якого було визначено дату пленарного засідання та погоджено порядок денний четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Так, зокрема, з інформацією про районний бюджет на 2016 рік виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Клименко. З проектом плану роботи районної ради на 2016 рік присутніх ознайомила керуючий справами виконавчого апарату Оксана Литвиненко. Всі запропоновані на розгляд сесії питання було схвалено, пропозиції та побажання депутатів щодо подальшої роботи враховано.

Того ж дня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Завгородній, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

У ході роботи були розглянуті питання приведення у відповідність до вимог чинного законодавства районного та місцевих бюджетів, про перевезення пільгових категорій населення району, про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, про стан пожежної безпеки в районі та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. Голова районної ради поінформував очільників громад про скликання 18 січня чергової сесії районної ради та ознайомив із проектом порядку денного пленарного засідання.

За результатами всіх розглянутих питань Координаційна рада прийняла відповідні рекомендації.