Підтримують співфінансування програм

18 лютого голова Чорнухинської районної ради Надія Кривчун, голова Чорнухинської райдержадміністрації Олег Ковган, заступник голови районної ради Микола Турчин взяли участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань планування бюджету і фінансів та освіти, охорони здоров’я, культури. Депутати розглянули та обговорили питання порядку денного чергової сесії районної ради.

Жваво обговорювалися бюджетні питання, з якими ознайомила присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лукашенко. Попередньо у сільських радах району пройшли сесії, на яких депутати сільських, селищної рад виділили кошти для співфінансування різноманітних районних проектів та програм.

З інформацією «Про хід виконання Програми розвитку галузі охорони здоров’я Чорнухинського району на 2014-2016 роки та стан медичного обслуговування жителів району» депутатів ознайомив головний лікар КЗ «Чорнухинська ЦРЛ» Костянтин Самойлік.

Депутати обговорили та рекомендували до розгляду на сесії районної ради низку програм: - компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян автомобільним транспортом на 2016 рік ; - Комплексної програми розвитку освітньої галузі Чорнухинського району на 2016-2020 роки та інші.