Ремонт автошляхів – найболючіше питання

25 лютого під головуванням Володимира Сьоміна відбулося пленарне засідання 5 сесії Глобинської районної ради 7 скликання. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Інна Авраменко, Руслан Рогов, Микола Первак, директор ДП “Полтавський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” Володимир Іщенко, голова райдержадміністрації Василь Вакуленко, заступники голови райдержадміністрації, сільські і селищний голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники засобів масової інформації.

Розпочалася сесія з повідомлення голови районної виборчої комісії про заміщення вибулого депутата та визнання повноважень депутата районної ради Вікторії Білої, обраної у багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України.

Головним питанням сесії, яке викликало жваве обговорення, було про стан автошляхів на території району. Заслухавши інформації начальника філії «Глобинський райавтодор» Віталія Водолазького, директора ДП “Полтавський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” Володимира Іщенка, депутата обласної ради Миколи Первака, депутати вирішили визнати роботу філії “Глобинський райавтодор” незадовільною і прохати керівництво ДП “Полтавський облавтодор” звернути увагу на покращення роботи з ремонту та утримання автошляхів Глобинського району.

Потому депутати затвердили цілу низку районних Програм, внесли зміни до діючих, ухвалили, зокрема, рішення з бюджетних питань, про припинення діяльності фельдшерсько-акушерських пунктів у селах Канівщина, Новоселівка, Ганнівка, про вихід Глобинської районної ради зі складу співзасновників та редакції районної інформаційної громадсько-політичної газети “Зоря Придніпров'я”, про приймання - передачу майна, про укладання трудових контрактів з керівниками установ комунальної власності, унормували у Регламенті районної ради 7 скликання процедуру поіменного голосування.