Народний депутат України відвідав Оржицький район

10 березня з робочим візитом на Оржиччині побував народний депутат України, голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Костянтин Іщейкін. На особистому прийомі до депутата звернулося чимало громадян-жителів району, які піднімали питання як загальнорайонного, так і особистого характеру. Особливо гостро стояли питання ремонту доріг, будівництва водорегулюючих споруд на річках для збільшення їхньої водності, благоустрою закладів соціальної сфери, оформлення документів на орендовані земельні ділянки..

За наслідками особистого прийому громадян депутатом дані відповідні доручення щодо підготовки звернень і запитів до органів влади та їх посадових осіб з проблем, порушених виборцями.

Після особистого прийому Костянтин Іщейкін разом з керівниками району - головою районної ради Володимиром Козиною та головою райдержадміністрації Віктором Симоненком - відвідав низку об’єктів соціально - культурного призначення, які потребують ремонту, реконструкції, поліпшення матеріальної бази. Виконання об’ємів цих робіт, за пропозицією районної влади, планується здійснити за рахунок коштів державного і обласного бюджетів.

Костянтин Іщейкін звернув увагу на необхідність залучення фінансових ресурсів для потреб району через прийняття відповідних програм та участі громад у різних проектах.

Депутат пообіцяв підготувати свої пропозиції владним структурам при формуванні планів соціально-економічного розвитку регіонів, внесенні змін до Державного бюджету України.