Обговорили актуальні питання

15 березня голова Семенівської районної ради Віктор Юрченко провів чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, в роботі якого також взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Федоренко.

На питаннях організації щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та в її рамках дня благоустрою території району, що пройде з 14 березня по 14 травня, наголосив головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Андраціон. Він означив основні напрями цієї роботи, серед яких облаштування цвинтарів та пам‘ятників, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, висадка дерев і кущів; при цьому має бути чіткий контроль за використанням бюджетних коштів. Селищному та сільським головам рекомендовано терміново розробити та затвердити заходи, де передбачити конкретні обсяги і терміни робіт.

Директор комунального дитячого оздоровчого табору «Світанок», що діє в селі Наріжжя, інформувала про підготовку до літнього оздоровчого періоду. В минулому році, незважаючи на відсутність фінансування з боку державних структур, спільними зусиллями місцевої влади, сільгоспвиробників, підприємців вдалося організувати дві табірні зміни та оздоровити сотню дітей, в основному із проблемних та малозабезпечених родин. Наразі ведеться підготовча робота щодо залучення юних відпочивальників не лише із Семенівського, а й інших районів області, тобто продовжується практика попередніх років.

В ході обговорення питання звернуто увагу керівника закладу на посилення презентаційної роботи та співпрацю з органами місцевого самоврядування, сільгоспвиробниками щодо виділення коштів на оплату путівок ( вартість путівки цьогоріч складає 3000 грн.) та на проведення поточних ремонтних робіт до початку оздоровчого періоду.

За участю головних лікарів центральної районної лікарні та Центру ПМСД Анатолія Назаренка і Тамари Мазанько обговорено питання покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів. Суть його зводиться до співфінансування галузі охорони здоров‘я за рахунок міжбюджетних трансфертів, що відкриє можливість придбання сучасної апаратури для удосконалення надання медичних послуг в районі.

Начальник Семенівського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Володимир Іщенко звернувся до керівників громад з переконливим проханням сприяти проведенню роз’яснювальної роботи щодо недопущення спалювання сухої рослинності для запобігання пожеж у природних екологічних системах.

Учасники засідання уповноважили голову районної ради Віктора Юрченка та Семенівського селищного голову Людмилу Милашевич взяти участь в установчій конференції Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Розглянуто також деякі інші питання, з яких прийнято відповідні рекомендації.