Четверта сесія Полтавської районної ради

17 березня відбулася четверта сесії Полтавської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Оксана Гончаренко. У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради Петро Ворона, виконуючий обов’язки голови районної де

Перед початком роботи сесії голова районної ради Оксана Гончаренко вручила відзнаки районної ради: Данилевському Івану Миколайовичу – волонтеру, члену благодійного фонду «Полтавська громада разом»; Руденку Олександру Леонідовичу – настоятелю Свято-Троїцької церкви; Красніковій Оксані Анатоліївні – депутату Полтавської районної ради.ржавної адміністрації Валентин Герасименко, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, керівники промислових, сільськогосподарських та комунальних підприємств, представники редакції районної газети «Вісті» та районного радіомовлення.

Першим питанням депутати розглянули та внесли зміни до Регламенту Полтавської районної ради, стосовно запровадження відкритого поіменного голосування.

Заслухавши начальника фінансового управління районної державної адміністрації Галину Данько депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік з урахуванням трансфертів по доходах в сумі 276145778,18 грн. (з них по загальному фонду 269588374,73 грн., по спеціальному фонду 6557403,45 грн.), по видатках з урахуванням трансфертів у сумі 254947811,65 грн. (з них по загальному фонду 241190481,15 грн., по спеціальному фонду 13757330,50 грн.) та внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік.

Депутати районної ради затвердили ряд районних програм, серед яких – Програма розвитку місцевого самоврядування у районі на 2016 – 2017 роки, «Подолання дитячої бездоглядності і безпритульності на 2016 – 2019 роки», «Фінансова доплата дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, які навчаються в ПТУ, загальноосвітніх навчальних закладах, вищих навчальних закладах І – ІІ, ІІІ – ІV рівнів акредитації» на 2016 – 2019 роки, Програма відзначення кращих працівників галузей рослинництва та тваринництва на 2016 – 2018 роки, Програма фінансування позаштатно постійно діючої військово-лікарської комісії райвійськкомату на 2016 рік; комплексна програма профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки та деякі інші. Ще в кілька важливих районних програм внесли зміни. Серед таких – Програма підтримки діяльності районної організації ветеранів на 2015 – 2017 роки, Програма сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг, Комплексна програма оздоровлення та відпочинку дітей, програми «Розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району», «Надання одноразової матеріальної допомоги» тощо.

Прийнято ряд рішень в освітній галузі, а саме: про внесення змін до районної програми «Розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавського району на 2016 рік»; про забезпечення харчуванням дітей у таборах з денним перебуванням протягом оздоровчого періоду 2016 року; про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на укладання договору позички з Полтавською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» та комунальним закладом «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги»; про ліквідацію Черкасівської ЗОШ І ступеня; про передачу свердловини питної води Мачухівського НВК; про введення посади в Розсошенський дошкільний навчальний заклад «Зірочка».

Депутати затвердили три технічні документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки Григи В.О.; ТОВ «М’ясна Ярмарка «Добриня-2007» та ТОВ «Полтава Гідро». Дані питання доповідала Наталія Базавлук – начальник відділу Держгеокадастру у Полтавському районі Полтавської області.

Депутати погодили надання в користування мисливські угіддя терміном на 15 років державному підприємству «Полтавський лісгосп»:

- по Ковалівській сільській раді загальною площею 1996 га.;

- по Терешківській сільській раді загальною площею 806,0 га.;

- по Заворсклянській сільській раді загальною площею 26,0 га.;

- по Микільській сільській раді загальною площею 264,0 га.;

На сесії районної ради прийнято ряд рішень, а саме: про затвердження нової редакції Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району та його Структура; про безоплатне надання соціальних послуг у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району; про передачу міжбюджетних трансфертів сільських бюджетів до Полтавського районного бюджету. про внесення змін до програми підтримки діяльності Полтавської районної організації ветеранів на 2015-2017 роки, по даним рішенням доповідала Олена Носенко – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.