Оржиччина: консультації для вимушених переселенців

24 березня Полтавською громадською організацією «Небайдужі жінки Донбасу» був проведений виїзний прийом громадян – вимушених переселенців з окупованих територій та зони бойових дій, які нині перебувають на території Оржиччини.

До юристів громадської організації Юлії Плужник та Анастасії Шляхтіної звернулося понад 20 громадян району, які потребували роз’яснення з питань щодо отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, отримання соціальних гарантій та пільг, працевлаштування або зміни місця роботи, відновлення втрачених документів, дотримання законодавства про працю та зайнятість населення тощо.

Подібний захід на теренах Оржиччини здійснюється не вперше. В рамках масштабного проекту, що проводиться в Україні на сприяння правового захисту громадян, які вимушено залишили окуповані та небезпечні території, громадська організація «Небайдужі жінки Донбасу» і надалі буде проводити свою важливу роботу щодо надання безоплатної консультативної, юридичної та адвокатської допомоги переселенцям, заручившись підтримкою керівництва Оржицького району.