Створили реєстраційну службу, внесли зміни до бюджету, скоригували програми, прийняли низку звернень

6 квітня голова Оржицької районної ради Володимир Козина провів пленарне засідання сьомої сесії районної ради сьомого скликання, під час якого було розглянуто понад 20 питань порядку денного. Депутати, зокрема, прийняли рішення про створення комунального підприємства «Реєстраційна служба» для здійснення господарської діяльності із задоволення потреб фізичних та юридичних осіб у послугах, пов`язаних з наданням консультацій, підготовкою, оформленням документів, проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також затвердили районні програми: підтримки та розвитку цього підприємства, профілактики правопорушень, розвитку культури на 2016-2020 роки, внесли зміни до програм: економічного і соціального розвитку району, розвитку місцевого самоврядування, мобілізаційної підготовки, інформатизації, соціального захисту і соціального забезпечення населення, забезпечення транспортними засобами центральної районної лікарні та КЗ „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги”. Також, було заслухано інформація про виконання Районно ї програми кадрового забезпечення лікарями закладів охорони здоров’я району на 2013 – 2021 роки та внесено зміни до рішення „Про районний бюджет на 2016 рік”, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва тощо.

Реагуючи на ініціативи територіальних громад та пропозиції депутатів районна рада прийняла ряд Звернень: до обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Полтавській області щодо необхідності ремонту дороги державного значення, яка проходить через смт Оржиця; до Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації щодо недопущення скорочення стаціонарних лікарняних ліжок; до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Іщейкіна К.Є. щодо фінансування будівництва водорегулюючої споруди на р. Сула в районі с. Тарасівка; до Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації стосовно необґрунтованого тиску на голову районної державної адміністрації з метою його звільнення та ігнорування думки територіальної громади.

В обговоренні внесених на розгляд сесії питань активну участь взяли голова районної державної адміністрації Віктор Симоненко, депутат обласної ради Валентин Несен, депутати районної ради Микола Чепа, Григорій Проценко, Анатолій Литвиненко, Володимир Бас, Володимир Карлов, Леонід Бондар, Максим Холоша. Районна рада також підтримала депутатські запити депутатів районної ради.

У роботі сесії взяли участь сільські, селищні голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств, профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, відповідальні за підготовку питань, що вносилися на розгляд сесії, представники засобів масової інформації.