Проаналізували й реалізацію проектів - переможців обласного конкурсу територіальних громад

7 квітня у Чорнухинській районній раді під головуванням Надії Кривчун відбувся семінар із сільськими, селищним головами, секретарями сільських, селищної рад. У роботі семінару взяли участь голова райдержадміністрації Олег Ковган, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Граменко, керівники установ, організацій району.

Із показниками виконання районного бюджету за І квартал 2016 року присутніх ознайомила Валентина Лукашенко. В обговоренні цього питання виступили Гільцівський сільський голова Юрій Козленко, Білоусівський сільський голова Анатолій Швець, Кізлівський сільський голова Анатолій Колот.

Про проведення двомісячника благоустрою, озеленення та впорядкування територій населених пунктів району виступив заступник голови районної ради Микола Турчин, який окреслив основні напрямки впорядкування територій, звернув увагу на залучення безробітних до громадських робіт, співпрацю з комунальним господарством.

Про реалізацію проектів - переможців обласного конкурсу територіальних громад Полтавщини в Чорнухинському районі присутніх ознайомила голова районної ради Надія Кривчун, яка зауважила, що районна рада займається реалізацією проекту по відновленню експозиції музею Г.С.Сковороди. Зокрема, створено оргкомітет по відзначенню 295 річниці та 300 – річчя з Дня народження Григорія Сковороди. Також планується посадити ялини та фруктові дерева біля приміщення музею. Звернула увагу на реалізацію проектів по сільських радах.

Про правила діловодства та приймання на зберігання документації в архіви селищної та сільських рад району присутніх ознайомила начальник архівного відділу райдержадміністрації Лариса Сердюк.