Первинна ланка охорони здоров’я стала мобільнішою

7 квітня голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Василь Вакуленко та Градизький селищний голова Мирослав Носа вручили головному лікарю комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентині Хавронюк ключі від нового автомобіля “Нива”, придбаного за кошти районного бюджету. Потреба придбати автомобіль назріла вже давно, так як район величезний, не кожен населений пункт має автобусне сполучення з Градизьком, де розташований Центр ПМСД, а старі автомобілі зношені і потребують постійного ремонту. Це дозволить покращити умови роботи сімейних лікарів та дасть можливість своєчасно і якісно надавати медичну допомогу пацієнтам.

Керівники району, звертаючись до лікарів та працівників Центру ПМСД, запевнили, що розвиток медичної галузі в районі є пріоритетним для влади і пообіцяли постійно сприяти зміцненню матеріально-технічної бази ЦПМСД.

Головний лікар Валентина Хавронюк ознайомила очільників району з роботою комунального закладу, показала кабінети лікарів-спеціалістів, проінформувала про проведені ремонти, забезпечення обладнанням та апаратурою.