Працюють депутатські комісії

20 - 21 квітня відбулись спільні засідання постійних комісій Решетилівської районної ради, на яких узгоджувались проекти рішень порядку денного пленарного засідання 5 сесії районної ради.

Голова районної державної адміністрації Роман Перепелиця звітував стосовно виконання делегованих повноважень, загостривши увагу на найбільш проблемних питаннях.

Крім розгляду питань виконання районних програм та внесення змін до деяких з них депутати підтримали проекти рішень „Придбання флюорографа з цифровою обробкою зображення та принтера для отримання цифрового зображення на плівку для Решетилівської центральної районної лікарні Полтавської області“ та „Придбання шкільних автобусів для загальноосвітніх навчальних закладів Решетилівського району“, передбачивши у районному бюджеті відповідно 140000 грн. та 390000 грн. (що становить 10% співфінансування від загальної вартості кожного проекту, запропонованого на конкурсний відбір Державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік).

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік присутніх проінформувала Тетяна Сахно – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Про роботу комунальних підприємств „Бюро містобудування та технічної інвентаризації Решетилівського району“ а також Решетилівського районного комунального підприємства „Ефект“ надали інформацію директори Сергій Богданов та Таміла Манічева.

Депутати розглянули проекти рішень щодо призначення директором комунального земельно-кадастрового підприємства „Землемір“ Віталія Пилявського, „Про граничні суми витрат на придбання Решетилівською районною радою автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів“, щодо надання дозволу Решетилівській ЦРЛ та редакції Решетилівського районного радіо „Вісник Решетилівщини“ на списання та продаж майна спільної власності територіальних громад району. Також депутати підтримали внесення на розгляд сесії проектів рішень про передачу з спільної власності територіальних громад Решетилівського району в комунальну власність Решетилівської селищної ради приміщення терапевтичного корпусу, що перебувало на балансі ЦРЛ, для вирішення житлових проблем медпрацівників, про передачу Малобакайській сільській раді закладів культури, про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року та щодо внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 16.12.2015 року № 18-1-VІІ „Про утворення президії районної ради”, шляхом введення до складу президії районної ради Петра Кошового – керівника депутатської фракції Українського об’єднання патріотів – УКРОП.

Депутати погодили питання про затвердження складу редакційної ради районного радіо „Вісник Решетилівщини“ та про Положення про Решетилівську районну місцеву пожежну охорону Решетилівської районної ради Полтавської області, заслухали інформацію про стан боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку і про затвердження районної Комплексної програми боротьби зі злочинністю на 2016-2020 роки; редактор районної газети „Решетилівський вісник“ Іван Циган надав інформацію щодо реформування районної газети та її редакції, також жваве обговорення викликало питання щодо оптимізації мережі навчальних закладів Решетилівського району.