Заслухали звіт голови РДА про виконання Програми економічного і соціального розвитку

28 квітня відбулося пленарне засідання 6 сесії Глобинської районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Вакуленко, голови місцевих громад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники засобів масової інформації.

Депутати заслухали доповідь голови райдержадміністрації Василя Вакуленка про виконання Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2015 рік та про внесення змін до Програми на 2016 рік. Затвердили районні Програми антитерористичних заходів на 2016 рік та сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації на 2016-2018 роки і внесли зміни до діючої Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота».

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Миколаєнко прозвітував про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року. Зокрема, виконання доходної частини районного бюджету по загальному фонду забезпечено на 102,3%. При планових призначеннях 88 699 634 грн., надійшло 90 720 448 грн. Власні доходи загального фонду районного бюджету виконані на 162,9%, при плані 4 234 600 грн. надійшло 6 897 427 грн., що на 2 662 827 грн. більше планових призначень. Основним джерелом надходжень в районному бюджеті є податок та збір на доходи фізичних осіб, який складає 99,3% від загального обсягу надходжень загального фонду.

Також депутати розглянули питання про використання коштів резервного фонду районного бюджету у 2016 році, про зміни, внесені до показників районного бюджету на 2016 рік, згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради, з метою забезпечення вирішення першочергових питань району, вирішили здійснити перерозподіл бюджетних призначень районного бюджету та внесення зміни і доповнення в районний бюджет на 2016 рік.

З метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та інтересів територіальних громад, сприяння місцевому та регіональному розвитку, районна рада вирішила підтримати ініціативу створення Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та делегувати голову Глобинської районної ради 7 сликання Сьоміна Володимира Вікторовича для участі в установчій конференції Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Відповідно до ст. 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” та у зв'язку з введенням в дію з 1 травня цього року Закону України “Про державну службу”, районна рада прийняла рішення про дострокове припинити повноваження депутата Глобинської районної ради 7 скликання Вакуленка Василя Олександровича за його заявою про складання депутатських повноважень.

Заслухавши начальника відділу управління майном комунальної власності району районна рада вирішила передати із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність міської територіальної громади в особі Глобинської міської ради закладів освіти, культури та нерухомого майна, що знаходиться на її території.

До порядку денного сесії було внесено питання про розміщення місць забою та утилізації худоби на території району. Депутати доручили новоутвореній ветеринарній службі району здійснити перевірки всіх приватних підприємств, які займаються заготівлею живності та реалізацією продукції тваринного походження, а сільськогосподарським та переробним підприємствам всіх форм власності утилізувати відходи твердого походження на узаконених худобомогильниках, які знаходяться на території району та на переробних утильзаводах.

Також депутати, занепокоєні станом автомобільних доріг загального користування, які розташовані у нашому районі та потребують термінового ремонту, одноголосно прийняли звернення до вищих органів влади про допомогу у вирішенні питання врегулювання відповідно до чинного законодавства використання великовагових автомобілів на автошляхах району.

З усіх питань порядку денного сесії рішення приймались поіменним голосуванням.