Відреагували на проблеми Лазірківської територіальної громади

3 червня під головуванням Володимира Козини відбулася восьма сесія Оржицької районної ради сьомого скликання, яка розглянула понад 15 питань порядку денного. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Горб, сільські, селищні голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств, профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Депутати прийняли рішення про внесення змін до низки районних програм, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I квартал 2016 року та внесли зміни до нього, про реформування комунального підприємства „Редакція районної газети „Оржицькі вісті, про затвердження розпоряджень голови районної ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розглянули ряд майнових тощо питань.

Реагуючи на проблеми Лазірківської територіальної громади сесія прийняла Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності проведення перевірки законності будівництва, введення в експлуатацію та поточної діяльності цеху для протруювання зерна, який належить агропромисловій компанії „Кернел”, розташованого в селі Лазірки Оржицького району.

Районна рада також підтримала депутатські запити депутатів районної ради Григорія Проценка щодо необхідності вирішення питання відновлення щоденного надання послуг з перевезення жителів с. Чайківщина по автобусному маршруту Лубни – Чайківщина та Анатолія Литвиненка щодо необхідності придбання діагностичної апаратури для Оржицької центральної районної лікарні.

В обговоренні внесених на розгляд сесії питань активну участь взяли депутати районної ради Микола Чепа, Володимир Бас, Володимир Карлов, Леонід Бондар, Максим Холоша, Олександр Лантух, Юрій Мотрич, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, Золотухинський та Райозерський сільські голови Сергій та Анатолій Несени.

В «різному» учасники сесії в черговий раз обговорили питання оптимізації мережі закладів освіти але пропозиції виконавчої влади не були підтримані депутатським загалом та місцевими громадами.