Новини Новосанжарського району

В Руденківській загальноосвітній школі проходила благодійна акція «Подаруй дитині радість» по збору коштів для створення на території навчального закладу парку «Країна мрій». В акції взяла участь велика кількість жителів сусідніх сіл, учні, учителі, батьки, бабусі, дідусі та громадськість села.

Відкрили благодійну акцію директор школи Андрій Дігтяр, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Кульчинський та Руденківський сільський голова Сергій Головко.

Серед присутніх гостей голова районної ради Геннадій Супрун, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.

У ході акції відбулися: спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я», у якому взяли участь сім’ї 1-4 класів. Переможці та учасники якого отримали солодкі призи; лялькова вистава «Колобок», підготовлена учнями 4 класу; ярмарка-продаж, на якій у широкому асортименті були представлені кондитерські та декоративні вироби, виготовлені руками учнів, батьків та учителів; благодійна безпрограшна лотерея, яка проводилась за підтримки ТОВ «Елеватор «Чиста криниця» та його керівника, депутата районної ради Миколи Харченка; футбольний матч між командами «Зоря» та збірною учнів школи, перемогу в якому здобула команда «Зоря» з рахунком 8:5.

Завершилась акція святковою концертною програмою за участю творчих колективів навчального закладу.

Проведена акція мала приємні наслідки – спільними стараннями було зібрано десять тисяч сто гривень.

Адміністрація навчального закладу, учні та батьки вдячні всім, хто долучився до акції, допоміг подолати першу фінансову сходинку до створення дитячого парку «Країна мрій».