Новини Хорольського району

16 червня за ініціативи голови районної ради Віри Мартюк відбулася спільна нарада по питаннях забезпечення функціонування мережі каналізації та водовідведення в місті Хоролі та шляхи залучення інвестицій в інфраструктуру району.

В нараді приймали участь голова районної адміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, заступники голів Роман Гловацький, Сергій Абрамов, Микола Чишко, Валентин Місніченко та Яна Карманська.

По першому питанню міський голова Сергій Волошин розповів про проблемні питання які виникають під час експлуатації мереж каналізації та водовідведення , а також про можливі загрози у разі зміни власника мереж.

В ході обговорення присутні поділилися своїми думками та вирішили спільно звернутись до обласних органів влади із проханням надання допомоги по запобіганню неналежного функціонування мереж в місті. Крім того учасники наради дійшли спільної думки про шляхи вирішення цього важливого для екологічної безпеки всього району питання.

По другому питанню , голова районної ради Віра Мартюк, запропонувала вивчити питання організації нового полігону для захоронення твердих відходів на території району та співпраці із громадами по утилізації відходів.

Учасники наради дійшли згоди , що питання організації полігону для утилізації твердих відходів та забезпечення належного функціонування каналізаційних мереж мають надзвичайно важливе значення для екологічної безпеки району.

Одностайною є думка учасників , що до шляхів забезпечення фінансування екологічних програм є залучення інвестицій , а для цього необхідно створювати та реалізовувати інвестиційні проекти. На сам кінець , для оперативної координації дій , учасники домовились проводити наради у такому ж форматі щотижня .


16 червня за ініціативи голови районної ради Віри Мартюк відбулася робоча нарада співзасновників газети «Вісті Хорольщини». На нараді були присутні голова районної державної адміністрації Лариса Звірко , головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Юрій Лисенко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступники голови районної адміністрації Сергій Абрамов та Микола Чишко.

Підставою для проведення наради були звернення депутата Хорольської міської ради Анатолія Ящука та Олександра Стеценка – учасника АТО.

В ході обговорення співзасновники дійшли спільної думки про шляхи вирішення питань поставлених заявниками у своїх зверненнях та радили головному редактору газети «Вісті Хорольщини» будувати редакційну політику на засадах плюралізму думок та толерантності .В цілому нарада була конструктивною та корисною для громади району.