Молодь – наше майбутнє

25 червня на мальовничому березі озера «Голубиха» відбулося святкувння Дня молоді.

Кожного року в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді» та на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України відбуваються громадські заходи на підтримку української молоді.

В цьому році , організатором заходу виступила громадська організація «Молодіжний парламент Хорольщини».

За підтримки Хорольської районної ради, Хорольської районної державної адміністрації, міської ради, депутата обласної ради Мухтарова Фахраддіна Аладдіна-огли, ФОП Баканова О.О., ФОП Кібенка О.І., ПП «Хорольська механізована пекарня», КП «Хорольська друкарня», підприємців із магазину «Меблі комфорт», магазину «Скутерок», магазину «Глобус» та інших небайдужих громадян вдалося організувати цей громадський захід .

З Днем молоді присутніх привітала голова районної ради Віра Мартюк та заступник голови районної ради , голова ГО «Молодіжний Парламент Хорольщини» Роман Гловацький.

Молодь Хорольщини висловила слова вдячності організаторам заходу та небайдужим громадянам , без підтримки яких, захід не можливо було б провести на такому високому рівні.

В програмі заходу було передбачено змагання з футболу та волейболу, безліч цікавих конкурсів та розваг .

Музичний супровід заходу забезпечили дует «Французи», та DJ TONY COOL який занурив присутніх в дискотечний драйв.

В цілому захід відбувся з піднесеним настроєм присутніх , а головне те , що молодь відчула підтримку та небайдужість громади.