Новини Решетилівського району

6 липня під головуванням Івана Писаренка відбулося пленарне засідання шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Крім депутатів районної ради на сесію запрошувалися селищний і сільські головам, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники засобів масової інформації, громадськість району. На початку засідання голова районної ради привітав з Днем народження депутата районної ради, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Черкуна та нагородив учасника АТО Віталія Пробийголову нагрудним знаком Полтавської обласної ради "За вірність народу України". Депутати обрали секретаріат у складі Петра Кошового, Анатолія Курінного, Віталія Мищенка. Також було внесено ряд додаткових питань та змінено черговість їх розгляду.

У результаті поіменного голосування радою прийнято ряд рішень.

Депутати проголосували за встановлення на приміщенні Першолиманської ЗОШ І-ІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області меморіальної дошки випускнику школи, старшому солдату Олександру Кирилюку, який загинув у зоні проведення АТО, захищаючи незалежність України.

Значного обговорення зазнав проект рішення щодо внесення змін до рішення районної ради "Про встановлення структури та чисельності виконавчого апарату ради та витрат на утримання ради і її виконавчого апарату", в результаті якого позитивного рішення так і не прийнято. Розгляд питання перенесено на наступну сесію.

Близько двох годин депутати обговорювали питання змін до районного бюджету, адже за останні роки цьогорічне перевиконання плану бюджету чи не одне з найбільших. Проте і потреби по галузях значно зросли. В результаті прийнятого рішення значно недофінансованою по захищених статтях залишається освітянська галузь, адже заробітна плата передбачена лише до половини жовтня 2016 року.

Рішенням про проект «Розвиток спорту в Демидівській територіальній громаді Решетилівського району – важлива складова виховання підростаючого покоління» депутати задекларували участь районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, адже Демидівська сільська рада чи не єдина в районі, яка не має ні будинку культури, ані шкільного спортивного залу.

Також прийнято рішення про надання пільг щодо плати за оренду обєктів спільної власності територіальних громад району ФОП Колінченку С.О. та Трудненко А.В.

Депутати розглянули ряд депутатських запитів та прийняли по них відповідні рішення.

Затверджено статути Решетилівської ЦРЛ, Центру ПМСД, КП "Ефект" та КЗКП "Землемір" у новій редакції. Продовжено дію трудового договору з директором Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки.

Депутати прийняли рішення щодо клопотання до Полтавської обласної ради про перейменування Жовтневої сільської ради Решетилівського району та схвалили звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо значного підвищення тарифів.