Новини Оржицького району

Круподеринська територіальна громада віддавна піклується про розвиток охорони здоров’я. Свідченням цього є більш ніж сторічна історія місцевого медичного закладу в якому працювало багато знаних медичних працівників та здобуте закладом визнання і повага в навколишніх селах.

Нещодавно сільський голова та депутати Круподеринської сільської ради прийняли рішення спрямувати залишки вільних коштів сільського бюджету на придбання автомобіля для місцевої амбулаторії, яка хоч і знаходиться в спільній власності територіальних громад району, але переважно обслуговує жителів села Круподеринці і навколишніх сіл.

Рішення про придбання автомобіля було оперативно втілене в життя шляхом прийняття відповідних програм Круподеринською сільською і Оржицькою районною радою та внесенням змін до районного і сільського бюджету.

Ключі від новенького автомобіля сільський голова Валерій Житинський вручив у присутності депутатів місцевої ради, працівників амбулаторії та жителів села головному лікарю амбулаторії загальної практики сімейної медицини, депутату обласної ради Анатолію Яненку.