Перспективи розвитку промисловості району

13 липня голова районної ради Віра Мартюк , голова районної державної адміністрації Лариса Звірко та депутат районної ради , голова правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Перемога» Анатолій Пасюта з метою ознайомлення із виробництвом відвідали Вишняківський МПД ДП «Державне підприємство «Укрспирт»» .

В ході ознайомчої екскурсії директор підрозділу Ігорь Касіч , заступник директора з технологічних питань Володимир Граб та голова профспілкового комітету Юрій Лещенко показали відвідувачам технологічні приміщення та ознайомили із технологією виробництва спирту.

Анатолій Пасюта підняв питання забезпеченості виробництва сировиною та збутом готової продукції .

Керівники району цікавились перспективами роботи підприємства, його завантаженості , виплат заробітних плат працівникам та сплати податків і зборів.

Ігорь Касіч повідомив про перспективні плани виробництва на поточний рік та виконання соціальних зобов’язань перед працівниками .

Всі присутні погодилися з думкою про необхідність забезпечення стабільної роботи виробництва , забезпечення працівників стабільними заробітними платами , а державу та громади стабільними надходженнями до бюджету.