Планують реконструювати «Будинок школяра»

25 липня за ініціативи голови Хорольської районної ради Віри Мартюк відбулася виробнича нарада з питання реконструкції двоповерхового приміщення «Будинку школяра», що розташоване на території Хорольської гімназії .

На нараді були присутні : заступник голови районної ради Роман Гловацький, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, начальник відділу управління майном районної ради Володимир Малюшко. Директор гімназії Микола Копайгора повідомив присутніх про наслідки зустрічі із проектантами, які мають зробити проектно-кошторисну документацію з реконструкції приміщення, та про перспективні напрямки його подальшого використання.

На його думку, було би доцільно перший поверх приміщення облаштувати для проведення тренувань спортсменів Хорольської ДЮСШ.

Роман Гловацький, який був присутній під час зустрічі із проектантами, запропонував розглянути можливість використання другого поверху приміщення для підготовки спортсменів, що займаються іншими видами спорту, наприклад тенісом, шахматами та шахами.

В ході наради було обговорено шляхи фінансування як виготовлення проектно-кошторисної документації, так і проведення робіт з реконструкції приміщення.

Особливу увагу присутні приділили утепленню приміщення, забезпеченню його енергоносіями, водопостачанням та водовідведенням.

Віра Мартюк та Сергій Абрамов підтримали бачення директора гімназії та Романа Гловацького щодо подальшого використання приміщення, при цьому просили пришвидшити темпи вирішення організаційних питань.