Попередньо опрацювали проекти сесійних рішень

10 та 11 серпня у Решетилівській районній раді під головуванням Олени Кацітадзе та Лариси Ковальчук відбулися спільні засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання. Участь у їх роботі взяли голова районної ради Іван Писаренко, заступник голови районної ради Віктор Бережний, заступники голови райдержадміністрації Іван Черкун та Людмила Ярмола, керівники структурних підрозділів, представники громадськості та ЗМІ. У перший день комісії зібралися практично у повному складі, проте другого дня повноважною була лише комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, засобів масової інформації та зв'язків з об'єднаннями громадян.

На пленарне засідання 8 сесії районної ради вносяться проекти рішень з питань, що не набрали необхідної кількості голосів на попередніх сесіях. А саме, щодо звіту голови районної державної адміністрації стосовно виконання делегованих повноважень, внесення змін до рішення районної ради п’ятого скликання від 03.08.2006 року „Про встановлення структури, чисельності виконавчого апарату ради та витрат на утримання ради і її виконавчого апарату” та ситуації, що склалася з об’єднанням територіальних громад у Решетилівському районі. Депутати погодили проекти рішень щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік та низки районних програм із запропонованими до окремих з них змінами.

Гарячі дискусії викликало питання щодо реорганізації Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області в опорний навчальний заклад «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області». Запропонованим проектом рішення пропонується реорганізувати у філії названого навчального закладу Кукобівську та Федіївську школи. Сільські голови та директори закладів висловили свою незгоду з проектом та запевнили, що громади не підтримують такі рішення. Після спільного засідання від 10 серпня постійна комісія з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг провела засідання, на якому було рекомендовано виключити пункти 7,8 та 9 запропонованого проекту рішення щодо перетворення Федіївської ЗОШ І-ІІІ ст. на філію Покровської ЗОШ І-ІІІ.

Депутати підтримали внесення на розгляд сесії проектів рішень щодо внесення змін до статутів реорганізованих рішенням 5 сесії районної ради навчальних закладів, рекомендували призначити Валентину Філонич директором Глибокобалківської ЗОШ І-ІІ ступенів та редактором районного радіо «Вісник Решетилівщини» Ірину Гредасову. Також схвалили проект «Міжмуніципальне співробітництво – запорука формування інформаційного суспільства. Забезпечення високошвидкісним Інтернетом жителів громад Решетилівського району». Проект пропонується для участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

Також депутати рекомендували для розгляду на сесії питання щодо внесення змін до структури Решетилівської центральної районної лікарні та затвердження списку присяжних Решетилівського районного суду Полтавської області.