Обговорили подальшу долю «Будинку школяра»

17 серпня у Хоролі за участі заступника голови районної ради Романа Гловацького, першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Абрамова, начальника відділу управління майном районної ради Володимира Малюшка, директора Хорольської гімназії Миколи Копайгори, тренера- викладача Хорольської ДЮСШ Олександра Савіна та координатора громадської ради Василя Олексенка відбулася робоча зустріч із представниками проектної організації з питання реконструкції двоповерхового приміщення «Будинку школяра», що розташоване на території Хорольської гімназії.

У контексті обговорення напрямків його цільового використання після реконструкції, наголошено на доцільності облаштування названого приміщення для організації тренувального процесу спортсменів – вихованців Олександра Савіна, в тому числі для проведення зборів з підготовки

спортсменів з інших регіонів України. Крім того на другому поверсі мають бути розташовані гуртки для позашкільного виховання дітей. Директор гімназії Микола Копайгора запропонував до початку ремонтних робіт провести спільними зусиллями толоку з прибирання приміщення та прилеглої території.