Оголосили конкурс на створення Гімну району

18 серпня відбулося пленарне засідання восьмої сесії Глобинської районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна. У роботі сесії взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО Інна Авраменко, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, очільники місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

До порядку денного сесії було внесено понад 30 питань. Депутати затвердили Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Глобинського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, що дасть можливість збільшити додану вартість в аграрній сфері, підтримати зайнятість сільського населення, створити додаткові можливості для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, покращити розвиток села та якість життя в сільській місцевості.

Внесли зміни до цілого ряду районних програм, збільшивши фінансування на виконання заходів. Зокрема, на комплексну Програму профілактики правопорушень виділено 245 тис. грн з метою придбання будівельних матеріалів для поточного ремонту приміщення Глобинського відділу поліції; на Програму підготовки молоді до військової служби і її призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України – 25 тис.грн.; на Програму реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» - 458 719 тис.грн.(на одноразову грошову допомогу вдовам померлих ліквітаторів аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії, на надання одноразової грошової допомоги за індивідуальним зверненням, на виплату одноразової матеріальної допомоги особам, які уклали контракт на службу в ЗСУ, на пільговий проїзд окремих категорій громадян, на проведення громадських робіт, на придбання санаторних путівок для чорнобильців другої категорії; на надання 50% знижки членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів); на Комплексну програму соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції – 50 тис. грн. на оздоровлення демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей; на Програму розвитку системи цивільного захисту Глобинського району - 245 тис.грн. на придбання аварійно-рятувального обладнання; на Програму розвитку фізичної культури і спорту – 17 тис.грн. на виплату премії нашій землячці, чемпіонці Європи з вільної боротьби Аліні Акобії.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року. Виконання доходної частини районного бюджету по загальному фонду забезпечено на 101,7%. При планових призначеннях 143 486 946 грн. надійшло 145988103 грн. Власні доходи загального фонду районного бюджету за півріччя виконані на 183,7%, при плані 8 393 300 грн. надійшло 15 415 045 грн., що на 7 021 745 грн. більше планових призначень.

Також було внесено зміни до міжбюджетних трансфертів та в районний бюджет на 2016 рік, затверджено Статути в новій редакції Глобинської РК ДЮСШ, Заможненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області.

Прийнято рішення про припинення юридичних осіб Глобинської районної станції юних техніків, Глобинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Глобинського районного еколого-натуралістичного центру та про створення натомість Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості Глобинської районної ради Полтавської області.

Рішеннями сесії внесено зміни до складу постійної депутатської комісії з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів - виключено зі складу комісії Василя Вакуленка та включено Володимира Сухомлина; затверджено Положення про порядок формування та затвердження списків присяжних та народних засідателів Глобинського районного суду; затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду для ведення фермерського господарства; розглянуто питання про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району та цілий ряд питань, що стосуються приймання-передачі, списання майна комунальної власності району.

З метою виявлення і популяризації творчого потенціалу жителів територіальної громади, піднесення іміджу району, створення його музичної візитівки та з метою впорядкування використання місцевої символіки, депутати затвердили Положення про гімн Глобинського району та вирішили провести відкритий конкурс на створення гімну району.