Сесія Решетилівської районної ради

17 серпня під головуванням Івана Писаренка відбулось пленарне засідання восьмої сесії районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, представники громадськості та ЗМІ.

Депутати взяли до відома звіт голови райдержадміністрації Романа Перепелиці щодо виконання делегованих повноважень, який не було підтримано на квітневій сесії, та погодили внесення змін до рішення районної ради п’ятого скликання від 03.08.2006 року „Про встановлення структури, чисельності виконавчого апарату ради та витрат на утримання ради і її виконавчого апарату”, затвердивши додатково дві штатних одиниці апарату районної ради.

Стосовно не підтриманого на минулій позачерговій сесії проекту рішення щодо ситуації, що склалася з об’єднанням територіальних громад у Решетилівської районі, депутати прийняли рішення зі змінами, що передбачають створення робочої групи з числа депутатів, сільських голів та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації для вивчення ситуації з об'єднанням громад.

Оскільки питання порядку денного були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, пленарне засідання пройшло динамічно і конструктивно. Депутати підтримали проекти рішень щодо внесення змін до низки районних програм та до показників районного бюджету на 2016 рік. Районною радою призначено Валентину Філонич директором Друголиманської ЗОШ І-ІІ ступенів, продовжено термін дії контракту з редактором районного радіо «Вісник Решетилівщини» Іриною Гредасовою.

Районна рада схвалила проект «Міжмуніципальне співробітництво – запорука формування інформаційного суспільства. Забезпечення високошвидкісним інтернетом жителів громад Решетилівського району», який пропонується для участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. У разі здобуття перемоги, на співфінансування проекту з районного бюджету передбачається кошти в сумі 10 тис. грн..

Депутати внесли зміни до структури Решетилівської центральної районної лікарні та затвердили список присяжних Решетилівського районного суду Полтавської області. Прийнято рішення щодо внесення змін до Статутів реорганізованих рішенням п’ятої сесії районної ради навчальних закладів району. У затвердженому зі змінами рішенні з резонансного питання щодо реорганізації Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в опорний навчальний заклад «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області» були виключені пункти щодо реорганізації Кукобівської та Федіївської ЗОШ у філії названого навчального закладу.