День Незалежності відзначило 300-річне село

23 серпня у селі Супрунівка Полтавського району відбулося свято з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України та 300-річчя від дня заснування цього села.

Учасників урочистостей привітали голова обласної ради Олександр Біленький, народні депутати України Руслан Богдан та Юрій Бублик, голова районної ради Михайло Кононенко, голова районної державної адміністрації Ігор Карімов, Супрунівський сільський голова Володимир Богатир, вручивши кращім з кращих грамоти і подяки.

Присутні на святі мали змогу переглянути виїзні експозиції кожної із сільських рад Полтавського району, різнопланові виставки, взяти участь у конкурсах, флеш-мобі, розіграші лотереї, ярмарку сільгосппродукції, повболівати під час змагань з міні-футболу ветеранів ФК «Ворскла» та місцевих команд тощо.

Гостей зі святами також вітали і дарували своє мистецтво: Заслужена артистка України Наталія Май, Полтавський симфонічний оркестр, колективи художньої самодіяльності Полтавського району та гурт “Живі барабани”.

Потому переможців та активних учасників було нагороджено цінними призами і подарунками від спонсорів свята, провели й святкове частування.